У ЦНТДЮТ вперше відбулася інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніші» (ФОТО)

👁 632    |    Опубліковано: 25.01.2023 о 14:00    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


24 січня 2023 року у Центрі науково-технічної, дитячої та юнацької творчості вперше відбулася інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніші» між гуртківцями віком 12-13 років. Ініціатором проведення її стала учнівська рада «Лідер» Рахівської ТГ, а автором і розробником є заступник директора з навчально-виховної роботи закладу Назарик Н.В., яка стверджує, що такий захід пройшов повну апробацію і тепер стартуватиме між закладами освіти територіальної громади.

Метою гри «Найрозумніші» було формування інтелектуальних здібностей та пізнавальних інтересів гуртківців, розвиток кмітливості, ерудованості, уваги, виховання інтересу до навчання, до навколишнього світу. За право бути найкращими змагалися 4 команди: «Сміливці» (кер.М.Ліщук), «Байрактари» (кер.О.Волощук), «Світлячки» (А.Зозулич) та «Авангард» (кер.О.Мамедова). Гра поділялася на 6 турів, кожен з яких мав певну кількість запитань: «Загальні запитання», «Історичний», «Фототур», «Мовно-літературний», «Відеотур» і «Логіка, кмітливість».
Найбільше вразило те, як вироблялися навички командної гри, позитивні емоції після озвучених ведучими правильних відповідей, як гуртківці та їх керівники ділилися враженнями, чому сприяла невимушена атмосфера спілкування.   
Ведучими гри були Марія Попадич (голова УР «Лідер») і Юлія Чубіка (голова комітету «Національно-патріотичний»), лічильну комісію очолили Олена Мамедова (методист ЦНТДЮТ) і Антоніна Дем’янчук (голова комітету «Соціальних взаємодій»), фотограф – Іванна Думин (член УР «Лідер») та помічник лічильної комісії Анастасія Назарик (гуртківець «Культура мови та спілкування»)
 За кількістю балів (27,5) найкращою визнано команду «Авангард». Отож, вітання нашим переможцям і щира подяка учасникам !
 
Заступник директора
З НВР Н.В.Назарик
Share