У вівторок, 9 травня в Рахові пройшли урочистості з нагоди 72-ї річниці Перемоги.

Перед початком заходупредставники влади, ветеранських організацій, військкомату, служб і організацій урочистою колоною пройшли до пам’ятника воїнів-визволителів. Згадавши про війну до рахівчан звернувся учитель історії Ясінянської школи.
Присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих героїв війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних дощок, знаків пошани та місць поховання захисників Вітчизни.
Після урочистих заходів, які відбулись у центральній частині міста, міський голова завітав до ветеранів до дому, вручив грошову допомогу і квіти від Народного депутата України Василя Петьовки та Рахівської міської ради, подякував за подвиг який вони здійснили та побажав здоров’я, миру і злагоди.