УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В РАХІВСЬКОМУ РАЙОНІ

👁 2 791    |    Опубліковано: 13.10.2016 о 13:11    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Відзначання подій в домашніх умовах , які супроводжуються застіллям із запрошенням значної кількості людей проводиться в окремих випадках з порушенням санітарного законодавства, а саме : до приготування страв залучаються особи, якими не пройдено медичні огляди , відсутні умови для дотримання технологічного процесу приготування страв , недостатньо холодильного та технологічного обладнання , відсутні дані про якість питної води , не дотримується дезінфекційний режим ,господарі та особи , які готують страви не дотримуються термінів реалізації харчових продуктів , не проводиться вет. сан. експертиза забитих домашніх тварин та птиці.

Виходячи з цього , пропонуємо:

  1. Рекомендувати господарям відзначення подій( весілля, хрещення, проводи до армії, іменини, тощо) проводити в закладах громадського харчування , де є відповідні умови для дотримання санітарно – гігієнічних вимог.
  2. Проводити із господарями ,які відзначають події, роз’яснювальну роботу із залученням медичних працівників на місцях по дотриманню санітарно – гігієнічних вимог приготування страв та профілактиці інфекційних захворювань.
Share