УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (ФОТО)

👁 1 027    |    Опубліковано: 23.08.2021 о 14:09    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Сьогодні незвичайний день, адже вся країна відзначає   День Державного Прапора України. І в переддень 30 – ї річниці Незалежності України ми щиро вітаємо та усіх  зі святом.

Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців.

Синій та жовтий колір прапора – поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим безмежжям хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Усім тим, чим славилася наша Вітчизна  споконвіку.

Святкові заходи до дердавних свят відбулися у Рахові. Почесну місію піднесення державного прапора України  надали переможцям ІІ Всеукраїнського обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл Джура»  та  учасникам бойових дій Мисинчуку Василю Васильовичу та Басарабі Роланду Ярославовичу.

З вітальним  словом до присутніх звернувся начальник Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасник бойових дій, підполковник Бундзяк Йосип Йосипович.

Схилили  низько голови в скорботі за загиблих воїнів, мирних жителів, усіх патріотів та наших земляків, які віддали свої життя заради щасливого майбутнього. Квіти до меморіальних дошок загиблим воїнам АТО, воїнам  визволителям, воїнам добровольцям покладали  учні Рахівського закладу загальної середньої освіти №1.  Захоплюючим виступом «Війна» вразив присутніх   хореографічний колектив «Джерельце» Рахівського будинку культури       Рахівської міської ради танець, керівник Мирослава Шемота. Пісню «Україно» виконала дзвінкоголоса Ольга Ворохта.

Цього ж Дня, з нагоди 30-ї річниці Незалежності України стартував  велопробіг за участі учнів Рахівських закладів загальної середньої освіти та митці нашого міста відкрили ще одні дверцята у світ  своєї творчості.

Share