В РАХОВІ ПРОЙШЛО МІСЬКЕ СВЯТО ВИПУСКНИКІВ – 2019

👁 1 333    |    Опубліковано: 01.07.2019 о 09:11    |    Автор:    |   
Категорії: 27. Вітання, Важливе, Міські свята, Освіта, Талановита молодь   |   

 


 


Шкільний випускний – знакова, довгоочікувана подія в житті кожної молодої людини, адже цей день – межа між дитинством і дорослим життям, коли попереду нові незнані шляхи, що приготувала доля. Тому день вручення шкільних атестатів в Рахові вже котрий рік поспіль відмічають по-особливому.

Не виключенням став і випускний бал – 2019. Так, в суботу, 29 червня, Рахівською міською радою був проведений урочистий захід – Свято випускників. Під звуки духового оркестру дівчата та юнаки – випускники чотирьох шкіл міста – крокували центральною вулицею у святковій ході разом зі своїми батьками та наставниками-вчителями.

На площі перед Районним будинком культури відбулося урочисте дійство – концерт, організований Районним будинком дитячої та юнацької творчості, вітальні слова від вчителів та батьків, прощальний вальс.

Цьогоріч в місті 121 випускник, з яких двоє були нагороджені срібними медалями за особливі досягнення в навчанні.

Рахівський міський голова вручив 40 подяк батькам за належне виховання дітей, які досягли високих успіхів у навчанні та з нагоди міського Свята випускників.

Бажаємо юнакам та дівчатам, які переступили поріг з дитинства в самостійне життя, доброї долі, Божого благословення, здійснення мрій, мирного неба та широкого життєвого шляху!

(Фото – Володимир Волощук, www.rakhiv.net )

Share