В РАХОВІ ПРОЙШЛИ ОФІЦІЙНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

👁 1 279    |    Опубліковано: 08.05.2019 о 14:31    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Історія міста, Новини, Новини Рахова, Патріотричні заходи в місті   |   

 


 


Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом.  З цієї нагоди та до 74-ї річниці перемоги у Другій світовій війні в Рахові  відбулися пам’ятні заходи.

Вже традиційно урочистий мітинг розпочали Державним Гімном. Квіти вдячності воїнам-визволителям, які полягли в боях під час Другої світової війни та нашим землякам, які загинули в зоні АТО, поклали Ветерани Другої світової війни, представники Рахівської РДА та районної ради, голова Рахівської міської ради Віктор Медвідь, працівники структурних підрозділів районної держадміністрації, ДП ,,Рахівське ЛДГ”, райвійськкомату, інших установ та організацій міста.

З історичною довідкою виступила вчитель історії Світлана Слюсарчук. Хвилиною мовчання вшанували воїнів і жертв Другої світової війни, а також тих, хто поліг на Сході України.

Ці дні – 8 та 9 травня – присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб.

Share