Вакантна посада начальника відділу центру надання адміністративних послуг

👁 1 274    |    Опубліковано: 30.08.2016 о 14:42    |    Автор:    |   
Категорії: 26. Оголошення   |   

 


 


Рахівськаї міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу центру надання адміністративних послуг.

 

Для участі в конкурсі допускаються громадяни які мають :

– повну вищу освіту (юридична , економічна) відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра);

– стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Для участі в конкурсі приймаються наступні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка П-2ДС, декларація про доходи та фінансове зобовя’зання за 2015 рік, попередження про спеціальні обмеження щодо прийняття та проходження державної служби , копія паспорта , диплома про освіту , трудової книжки,  дві фотокартки 3х4.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення.Додаткова інформація щодо основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою : м.Рахів, вул.Миру 34, каб. № 1 , тел. 2-54-61.

Share