ВІД ПОБРАТИМСТВА ДО КОНСТРУКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ

👁 2 327    |    Опубліковано: 01.06.2017 о 11:39    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Серед міст-побратимів Рахова угорські партнери – найбільш чисельні, адже їх аж три: п’ятий район Будапешту Бельварош-Ліпотварош, містечко Деск на півдні Угорщини, а також прекрасний Сегед, який є адміністративним центром області Чонград на угорсько-сербському кордоні, що з’єднаний з Раховом не лише дружніми відносинами, але й річкою Тиса.  

19-20 травня цього року наше місто-побратим Сегед святкувало День міста, на урочистості з нагоди якого були запрошені представники Рахівської міської ради.

Делегація на чолі з головою міста Віктором Медвідьом не лише представила високогірну Рахівщину на цьому барвистому святі, а й уклали ряд домовленостей з угорськими партнерами. А саме: було прийнято рішення щодо відпочинку групи дітей з міста Рахів влітку 2017 року в Угорщині, а також лікування та оперативне втручання для діточок, які хворіють кардіологічними захворюваннями, на базі лікарень міста Сегед.

Таким чином, наші побратимські відносини виходять за межі звичайного обміну делегаціями, а набувають нового значення, ставлячи за мету корисні справи та благодійні акції, а в майбутньому, сподіваємось, і спільні проекти, яки будуть спрямовані на розвиток громади.

 

Share