Відбудеться міжнародна агропромислова виставка АГРО-2017

👁 1 983    |    Опубліковано: 03.05.2017 о 07:39    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


Відповідно до листа Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України в період з 07 по 10 червня 2017 року у м. Київ на території Експоцентру України відбудеться міжнародна агропромислова виставка АГРО-2017. Вперше серед експозицій виставки планується представлення єдиним стендом „Сільській зелений туризм України”.

До участі у заході запрошуються представники сільських зелених садиб, заклади, що надають послуги з розміщення, підприємства індустрії активного відпочинку.

В рамках проведення заходу планується проведення круглого столу із запрошенням партнерів у сфері сільського туризму з інших країн. Наразі спільно з Міністерством аграрної політики України формується порядок «побудови стенду, його розміщення, учасників, програми тощо.

Пропонуємо долучитись до участі у зазначеному заході. Приймаються пропозиції власників сільських садиб щодо проведення майстер-класів з народних промислів, відродження народних традицій, звичаїв, представлення ексклюзивних пропозицій з сільського побуту, фольклору та іншою етноекзотикою тощо.

Туристична виставка працюватиме 07-10 червня 2017 року з 10:00 до 18:00. Місце проведення: м. Київ, пр-т. Академіка Глушкова,1; на території НК „Експоцентр України”.

Учасникам виставки на безоплатній основі надається обладнана виставкова площа. Внутрішнє наповнення експозиції за рахунок учасників. Проїзд, харчування, проживання за рахунок відряджуючої сторони або спільно з обласними організаторами – учасниками виставки, зокрема Департаментом агропромислового розвитку.

Заявку на участь надавати до виконавчої дирекції Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України (СЗТУ) в електронному вигляді до 5 травня 2017 (е-mаіl: сhatka2004@gmаі1.соm). Після обробки Заявок і Анкет буде розроблена програма, яка буде надіслана додатково.

За інформацією та з питань участі звертатися до Спілки СЗТ України: Володимир Васильєв (е-mаіl: vgt951@gmаі1.соm) – голова правління, Тетяна   Панченко    (е-mаіl: сhatka2004@gmаі1.соm,   тел. 067-947-32-62)   -виконавчий директор.

Share