Відбулась робоча зустріч в. п. міського голови та працівників Рахівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області (ФОТО)

👁 238    |    Опубліковано: 28.08.2023 о 08:07    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Відбулась робоча зустріч в. п. міського голови Євгена МОЛНАРА, начальника Рахівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області Андрія АРДІЛАНА, старшого державного інспектора Рахівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області Людвіка КОВАЧА та працівників структурних підрозділів Рахівської міської ради.

Було обговорено ряд важливих питань, а саме про мінімальне податкове зобов’язання, його основні правила і вимоги законодавства; використання касових апаратів РРО/ПРРО; підвищення рівня добровільної сплати податків, зборів, платежів платниками  Рахівської територіальної громади; погашення податкового боргу (в т.ч.  з  незначними сумами податкового боргу до 3 060 гривень).

«Наповнення бюджету територіальної громади за рахунок сплати громадянами земельного податку та орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податку на доходи фізичних осіб є одним із важливих питань. З метою збільшення надходжень до місцевого бюджету буде проводитися системний обмін інформацією. Введення сплати мінімального податкового зобов’язання стосується як платників податків, так і органів місцевого самоврядування, адже його сплата впливатиме на дохідну частину місцевого бюджету» – зазначив Євген МОЛНАР.

 

Share