ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА МЕДВІДЯ З РЕКТОРОМ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА ЮРІЄМ БОШИЦЬКИМ(ФОТО)

👁 927    |    Опубліковано: 27.01.2022 о 16:54    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


Сьогодні, 27 січня 2022 року, відбулась зустріч міського голови Віктора Медвідя з ректором Київського університету права Юрієм Бошицьким, за участі голови Рахівської районної ради Діани Бабинець та професора Федора Гамора.

У рамках зустрічі було обговорено питання навчання випускників шкіл громади в Київському університеті права, а також здобуття другої вищої освіти всіх бажаючих Рахівського району. Також були порушені питання  щодо охорони та збереження навколишнього середовища і переробки сміття у міській громаді.

Слід зазначити, що Київський університет права вже не вперше співпрацює з Раховом. Нещодавно університет спільно з  Карпатським  біосферним заповідником та Румунськими партнерами, провели Міжнародну конференцію щодо популяризації гуцульських звичаїв та традицій і збереження екології.

В рамках проекту популяризації юридичної освіти і науки в Україні Юрій Ладиславович подарував Віктору Васильовичу юридичну  енциклопедію – першу в Україні багатотомна систематизована наукову роботу про державу і право.

Міський голова подякував за пропозиції, відзначив, що міська влада відкрита до співпраці в усіх напрямках, які сприятимуть розвитку Рахівщини  та поліпшенню взаємодії з громадськістю.

Зустріч, яка пройшла в теплій та невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю найближчим часом.

ДОВІДКОВО:

Київський університет права НАН України створено у 1995 році на базі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

Це один з найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України.

Share