• A-
    A+
«Влучний стрілець»
опубліковано: 19.05.2016р. о 12:58, автор: Рахівська міська рада

З ініціативи міського голови Віктора Медвідя та згідно заходів до Дня Перемоги над нацизмом у рахівському тирі проведені особисто-командні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

У підсумку найкращою командою міста стала збірна Рахівської загальноосвітньої школи № 1 в складі: Ю. Никоряка, А. Ретізника, С. Селецького та А. Хлесткова, срібні медалі виборола команда ДСНС в складі: І. Бойка, В. Окуньова, О. Фомічова, В.Калинюка. Третю сходинку п’єдесталу пошани виборола команда рай лікарні, 4-5 місця розділили депутати міської ради та укрпошти.

В особистому заліку найкращий результат 47 очків з 50 можливих показав Сергій Селецький із ЗОШ № 1, срібну медаль виборов Олексій Фомічов  із ДСНС, а бронзова медаль дісталась Дмитру Брехлічуку із міської ради. На четвертій позиції Ігор Німчук з райлікарні.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, спортивними медалями та дипломами відповідних ступенів.

Учасники змагань вдячні Рахівській міській раді за придбання нагородної  спортивної атрибутики для переможців та призерів змагань.