ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КАРПАТСЬКА УКРАЇНА – 2019» В РАХОВІ

👁 1 173    |    Опубліковано: 18.10.2019 о 15:52    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Історія міста, Культура, Мистецтво, Міські свята, Патріотричні заходи в місті, Фестивалі   |   

 


 


Як анонсувалося раніше, 17-19 жовтня в Рахові триває Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна» під егідою Міністерства молоді та спорту України, в підготовці до якого Рахівська міська рада виступила одним з активних організаторів.

Розпочався захід в четвер, 17 жовтня, з публічних лекцій на тему «Боротьба за українську державність на Закарпатті: погляд через 80 років». Сьогодні в обідню пору пройшов історичний диспут «Карпатська Україна – етап боротьби за українську державність» за участі науковців, а також концерт-лекція легендарного Тараса Компаніченка «Пісні української революції 1917-1921»

Попереду на глядачів чекає виступ кобзарів та лірників на площі перед РБК, а також вечірній показ фільмів про визвольну боротьбу українського народу.

В суботу, 19 жовтня, на Яблунецькому перевалі пройде віче з молебнем та концертом-реквіємом для вшанування Героїв Карпатської України, а після третьої години дня – розгорнута програма заходів в Районному будинку культури, яка завершиться концертом на площі.

Запрошуємо всіх містян та гостей Рахова взяти участь в цій знаковій               події!

Нагадуємо, що фестиваль присвячений створенню українського уряду на чолі з Августином Волошином, організації Народної оборони «Карпатська Січ» (1938–2018) та річниці утворення окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» та її участі у військових діях на сході України.

 

Share