Апарат міської ради


 

  1. Міський голова – Медвідь Віктор Васильович
  2. Староста села Костилівка  – Романюк Іван Іванович
  3. Староста села Ділове – Панасюк Андрій Миколайович
  4. Староста села Білин – Сагайда Микола Васильович
  5. Перший заступник міського голови – Бочкор Петро Юрійович
  6. Заступник міського голови – Голомбіца Олеся Олексіївна
  7. Секретар ради та виконкому – Брехлічук Дмитро Дмитрович (+380673124187)
  8. Начальник ЦНАП – Буряк Юлія Леонідівна (+380677706431)
  9. Адміністратор ЦНАПу – Сойка Наталія Валеріївна
  10. Адміністратор ЦНАПу – Сіладі Наталія Григорівна
  11. Адміністратор ЦНАПу – Молнар Сніжана Василівна
  12. Адміністратор ЦНАПу – Бочкор Іван Васильович
  13. Державний реєстратор – Данилюк Наталія Юріївна
  14. Державний реєстратор – Петращук Іван Васильович
  15. Провідний спеціаліст ЦНАПу – Юраш Валентина Василівна
  16. Начальник відділу організаційно– інформаційної роботи та документообігу – Крафта Валерія Іванівна 
  17. Секретар керівника – Нейжмак Ірина Олексіївна
  18. Юператор комп’ютерного набору – Юришинець Ганна Василівна
  19. Діловод – Кабаль Віталія Дмитрівна
  20. Діловод – Слюсарчук Марія Михайлівна
  21. Діловод – Матчук Євгенія Петрівна
  22. Головний спеціаліст юридичного сектору – Череміська Наталія Павлівна
  23. Начальникфінансово-господарського відділу, головний бухгалтер – Петрюк Марія Федорівна
  24. Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу – Колясюк Тетяна Михайлівна
  25. Провідний спеціаліст фінансово-господарського відділу – Никоряк Марія Василівна
  26. Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу (уповноважена особа) – Павлючок Оксана Михайлівна
  27. Завідувач господарством – Фірка Михайло Іванович
  28. Прибиральник службового приміщення (Рахів) – Олашин Олена Миколаївна
  29. Прибиральник службового приміщення (Білин)- Молдавчук Ганна Юріївна
  30. Прибиральник службового приміщення (Ділове)-  Томенюк Галина Іванівна
  31. Прибиральник службового приміщення (Костилівка) – Томенюк Віолета Юріївна
  32. Начальник відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності – Приступа Ігор Володимирович 
  33. Інспектор з благоустрою – Косівський Микола Іванович
  34. Начальник відділу земельних відносин, архітектури та містобудування – Дзядів Юрій Йосипович 
  35. Головний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та містобудування – Орльонок Олександр Валерійович
  36. Провідний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та містобудування – Сокирлей Леонсія Ігорівна
  37. Провідний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та містобудування – Полянчук Таїса Євстахівна
  38. Провідний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та містобудування – Шміляк Світлана Миколаївна
  39. Начальник віддіду соціально-економічного розвитку, міжнародних зв’язків та туризму – Губко Вікторія Миколаївна 
  40. Спеціаліст І категорії віддіду соціально-економічного розвитку, міжнародних зв’язків та туризму – Косівський Михайло Миколайович
  41. Головний спеціаліст відділу кадрової роботи – Біроваш Олеся Олексіївна 
  42. Інспектор з військового обліку відділу кадрової роботи (Ділове) – Боднар Галина Йосипівна 
  43. Інспектор з військового обліку відділу кадрової роботи (Білин) – Федірцан Марія Іванівна
  44. Інспектор з військового обліку відділу кадрової роботи (Костилівка) – Панчик Інна Петрівна

 

Share