Вища ліга, 13 тур: поки лідери без втрат
опубліковано: 25.09.2017р. о 08:46, автор: Рахівська міська рада

І поки за переваги господарів.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Середнє» – 1:5 (2:2)

Матч видався результативним, у зустрічі було показано 6 жовтих карток. Голи ж переважно забивали гості, продемонструвавши перевагу й бажання надалі упевнено змагатися за медалі чемпіонату. Слід зазначити, що в середнянців дублем відзначився В.Якима, а хет-трик на рахунку А.Нурієва, котрий один із голів забив, реалізувавши пенальті. Зважаючи, що поляні вдома втратили очки, представник Ужгородщини збільшив розрив в очках від найближчого переслідувача до 11 (Юрій Яремчук, 45 – Василь Якима, 8, 75; Анатолій Нурієєв, 18, +52, 80).

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці» – 5:0 (юнаки – 9:0)

Господарі природно, грали першим номером, а гості побудували гру від оборони. Однак виноградівці в кожному з таймів зуміли пройти захисні редути «Вільхівців». До перерви в «Севлюша» відзначилися Денис Ребрик і Андрій Гладиш, який замкнув подачу після кутового. 2:0. У другій «сорокап’ятихвилинці» Василь Вашкеба вийшов сам на сам із «кіпером» суперника й перекинув через воротаря головою, а також забивали Михайло Реплюк і Михайло Чедрик, який вийшов на заміну. Гості ж хоч і чинили опір, та відзначитися так і не змогли. У підсумку впевнена вікторія господарів, які щонайменше до середи очолили турнірну таблицю.

ФК «Минай» – ФК «Боржава» (Довге) – перенесено на 27 вересня

ФК «Поляна» – ФК «Ужгород» – 2:2 (0:3)

Гра видалася бойовою (показано 6 жовтих карток) і завершилася внічию. Гості були в ролі того, хто наздоганяє, і з 56 хв. залишилися в меншості (через друге попередження вилучили Володимира Дурана). Утім головні ударні сили команди з обласного центру – М.Бобаль і Р.Соскида – свою справу зробили й забезпечили паритет. Господарі ж відзначилися як із гри, так і реалізували пенальті (Богдан Павлич, 15; Олександр Міклош, 51+ – Матвій Бобаль, 34, Руслан Соскида, 82).

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Оболонь» (Хуст) – 2:0 (6:0)

Ще один матч видався цікавим. У першому таймі більше м’яч контролювали іршавці й забезпечили собі переможний рахунок, замкнувши подачу з кутового. На початку другої «сорокап’ятихвилинки» хустяни активізувалися, але без наслідків. А ось ближче до кінця зустрічі хороший прохід у господарів завершився ударом у лівий від воротаря кут. Таким чином за поразки конкурентів і завдяки власному виграшу «Бужора» піднялася на шосте місце (Станіслав Кохан, 13; Іван Кормош, 75).

Тур завершиться в середу, коли пропущену гру зіграє «Минай» із «Боржавою».