ВИСТАВКА РАХІВСЬКИХ МИТЦІВ У КРОСНО (ПОЛЬЩА)

👁 2 227    |    Опубліковано: 03.08.2020 о 08:54    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Виставки, Культура, Мистецтво, Співпраця з містами-побратимами   |   

 


 


Місто Свидник – давній партнер Рахова, його мешканці стали нашими добрими друзями та побратимами. Одним із каталізаторів міцного братерства є мова мистецтва.

Так, колишній голова міста Свидник, пан Ян Голодняк, є тією рушійною силою, яка просуває рахівських художників на міжнародному рівні, особливо – в Карпатському єврорегіоні.

Зараз проходить зініційована ним виставка митців з Рахова в польському місті Кросно, на якій представлені роботи Михайла Ворохти, Анни Волошин, Михайла Ковбаснюка. Ці ж полотна виставлялися на попередній виставці , яка проходила з 25 вересня 2019 р. по 15 жовтня в місті Дукла, Польща, а перед цим рахівчани брали участь у вернісажах у Словаччині – в Свиднику та Пряшеві.

Сьогоднішня виставка в Кросно триватиме з 24 липня по 14 серпня в залі Виставкового центру художніх робіт Кросно. В зв’язку з пандемією, урочистого відкриття не було, але дозволено вільний вхід для всіх бажаючих відвідати виставку та насолодитися карпатськими краєвидами та неповторними барвами, що вийшли з-під пензля рахівських талантів.

Висловлюємо глибоку подяку пану Яну Голодняку за те, що виступає “послом” Рахівщини в ЄС та допомагає нашим митцям опановувати нові горизонти!

 

Share