З початку 2021 року на Рахівщині зафіксовано 9 пожеж

👁 508    |    Опубліковано: 13.01.2021 о 09:58    |    Автор:    |   
Категорії: Інформують рятувальники   |   

 


 


Від початку нового 2021 року минуло лише 2 тижні, а у Рахівському районі вже зафіксовано 9 пожеж! Причинами їх виникнення є: порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромережі, пічного обладнання, необережність під час паління та дитячі пустощі з вогнем. Також зафіксовано два випадки загорання сажі в димарі, які були ліквідовані власниками будинків самостійно, що також є свідченням необачності господарів під час користування печами.
Зважаючи на це, інспекторський склад Рахівського районного відділу ДСНС Закарпаття вкотре нагадує про дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Зокрема, не забувайте регулярно слідкувати за станом пічного опалення, димарів та їх засміченісттю сажею. Також важливим обов’язком дорослих в кожній сім’ї є виховання в дітей культури безпечної поведінки та навчання їх протипожежним основам.
Ще більше інформації про пожежі, надзвичайні ситуації та інші актуальні події, що виникали на території Рахівського району на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook – Рахівський РВ ДСНС Закарпаття.

Share