ЗМАГАЛИСЬ ТЕНІСИСТИ

👁 1 028    |    Опубліковано: 25.04.2018 о 11:05    |    Автор:    |   
Категорії: Новини, Новини Рахова   |   

 


 


У місті Рахові проведено чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків. На попередньому етапі учасники були розподілені на чотири групи, де провели змагання за круговою системою, тобто зіграли кожний з кожним. До півфінальної частини виходили по два кращі учасники з груп. У півфіналі вісім учасників знову були розподілені на дві підгрупи, де виборювали право грати у фіналі і розігрувати призові місця.

У поєдинку за третє місце Володимир Романюк із Рахова переміг Сергія Неводничого з Квасів, а у зустрічі за чемпіонське звання, вчитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Володимир Катеринюк у напруженій боротьбі переміг Ігоря Німчука з районної лікарні. Переможці та призери нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Слід відмітити високу підготовку спортсменів, а саме з Косівської Поляни Володимира Гиндрюка, Віталія Липчака з Квасів, Ярослава Кабаля та Олександра Юрчука з Великого Бичкова. Особливо відрадно, що найдосвідченіший ветеран, учасник чемпіонату, неодноразовий переможець обласних та районних змагань Василь Дряшкаба дав бій молодим за віком учасникам і зовсім трішки йому не вистачило ввійти у фінальну частину змагань.

Чемпіонат проводився за сприяння Рахівської міської ради.

Share