Зміни до реєстраційних даних для участі в ЗНО-2017 можна внести до кінця березня

👁 874    |    Опубліковано: 21.03.2017 о 19:13    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


Станом на 20 березня за оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯ) цьогоріч по всій Україні на ЗНО зареєструвалося більше ніж 223 тис. осіб.

Зараз ще триває доопрацювання регіональними центрами реєстраційних документів, які були відправлені у встановлені терміни (з 6 лютого до 17 березня), тому уточнені дані будуть оприлюднені згодом.
Як повідомляє УЦОЯО внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна до 31 березня.

Учасники ЗНО, які отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього їм потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни», сформувати та оформити нову реєстраційну картку.

Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат необхідно передати до закладу освіти, у якому навчається випускник поточного навчального року, або самостійно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – якщо це випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного чи вищого навчального закладу.

У разі отримання рішення про відмову в реєстрації, можна усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення. Для цього необхідно створити нову реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися» та сформувати новий комплект документів.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року подають реєстраційні документи для усунення причин відмови в реєстрації до закладу, де навчаються. Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають документи на адресу регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

З попередніми даними про кількість зареєстрованих у розрізі предметів та адміністративних одиниць на Закарпатті можна ознайомитися тут .

Share