Зустріч міського голови з делегацією з Угорщини

👁 859    |    Опубліковано: 19.11.2015 о 15:35    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Відносини між Україною та Угорщиною завжди були і залишаються дружніми, заснованими на багатовікових культурних і економічних звязках, спільних традиціях та історії. 

У Рахівській міській раді відбулась зустріч міського голови Віктора Медвідя із делегацією з Угорщини на чолі з міністерським комісаром держсекретаріату національної політики уряду Угорщини Іштваном Грежо. В ході ділової розмови обговорили план дій щодо майбутньої міжнародної співпраці: культурний, соціальний, економічний розвиток. Віктор Васильович відзначив найбільш нагальні питання життєдіяльності міста, серед яких головними є сміттєві звалища та  очищення берегів річки Тиса.

deleg-ugor2Слід зазначити, що у Рахові гості відвідали угорські школу, дошкільний навчальний заклад та дитячий будинок  сімейного типу. А учням початкових класів Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 вручили  подарунки – розвиваючі ігри.

Впевнено можна сказати, що візит угорської делегації був плідним для обох сторін. Колеги домовились і надалі підтримувати тісну співпрацю.

Share