• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
До уваги водіїв! Сезонні обмеження руху для великовагових транспортних засобів
опубліковано: 02.07.2024р. о 08:49, автор: Рахівська міська рада

З метою збереження автомобільних доріг на період аномальних підвищень температури повітря з 1 липня 2024 року тимчасово вводимо сезонне обмеження для руху великовагового транспорту. Цього вимагають Закони України «Про дорожній рух» та «Про автомобільні дороги» та постанова КМУ № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».
Задля збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися при температурних показниках повітря більше +28 градусів за Цельсієм. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.
Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.
🛣️ На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.
Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків проінформували дотичні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.
Обмеження не застосовуються для транспортних засобів, які використовуються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони та інше.
Умови та режими тимчасових обмежень будуть переглядатися в залежності від прогнозованої та фактичної температури повітря.
🕛 Обмеження по часу буде встановлюватись залежно від районування території України та з урахуванням дії комендантської години.