• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
До відома сільгоспвиробників Рахівської територіальної громади!
опубліковано: 28.10.2022р. о 09:33, автор: Рахівська міська рада

Затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету на підтримку вівчарства у 2022 році.

Доплата здійснюється:

  • суб’єктам господарювання ( юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам – підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам)  за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову;
  • особистим селянським господарствам та фізичним особам, що утримують від десяти вівцематок та якор старше одного року за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову.

Також інформуємо, що відповідно до ЗУ “Про державну підтримку сільського господарства України”  спеціальна бюджетна дотація надається лише по тваринах, що пройшли ідентифікацію та реєстрацію згідно чинного законодавства.

Обов”язковість проведення ідентифікації та реєстрації тварин в залежності  від виду відповідно до нормативно-правових актів – протягом 7 днів від народження для великої рогатої худоби, овець і кіз, протягом 60 днів від народження або перед вибуттям з господарства для свиней.

Для отримання доплати за наявне поголів’я необхідно звернутись до Рахівської міської ради до 15 листопад, за адресою : м. Рахів, вул. Миру, 34.