Перейти до основної сторінки
ЮНЕСКО підтримує держави-члени, які стикаються з надзвичайними ситуаціями та тривалими кризами, з метою посилення стійкості систем освіти, поєднання гуманітарних заходів, усунення основних причин вразливості та зміцнення спроможності планувати та управляти реагуванням на кризу та впроваджувати подальше відновлення.
ЮНЕСКО також підтримує створення основ для відновлення та довгострокового розвитку після початку реагування на надзвичайні ситуації, активно беручи участь у подоланні впливу насильства та конфліктів на заклади освіти.
Враховуючи це, ЮНЕСКО продовжує виконувати своє зобов’язання щодо підтримки національних органів влади в Україні у вирішенні потреб і пріоритетів, визначених у Національному плані відновлення України через програму надзвичайної допомоги Україні.
Зокрема, поточна ситуація в Україні та її вплив на життя мешканців створюють надзвичайні ризики для психічного здоров’я та добробуту населення. Діти та педагогічний персонал, які постраждали від війни, мають підвищений ризик зазнати емоційної шкоди та розвитку проблем із психічним здоров’ям із серйозними наслідками для їх загального здоров’я та благополуччя.
Для підтримання зусиль національних органів, ЮНЕСКО впроваджує проект щодо відновлення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки дітей та педагогів під час літніх канікул у місцях з найвищою концентрацією дітей (літні школи, літні табори, позашкільні заклади, центри стійкості тощо). В рамках проекту буде здійснюватися неформальна освітня діяльність – ігри, фізична активність, ігрова терапія тощо.
Працівники табору зможуть пройти навчання, спрямоване на сприяння забезпеченню психічного здоров’я та психосоціального добробуту дітей.
Таборам буде передано як благодійну допомогу якісні настільні ігри, які сприяють досягненню цілей проекту.
Імплементуючим партнером ЮНЕСКО в описаному проекті є Громадська організація “Батьківська спілка”.
Протягом літа 2024 року у літніх таборах (та інших місцях концентрації дітей) буде реалізовуватися вищеописаний проект.
Будемо залучити табори (заклади) області для участі в проекті.
Детальніше про проєкт в інфографіці.https://drive.google.com/file/d/1pfUMX9xMa0CxDhkZ5m3XLaeGdK8xa00B/view?usp=sharing
Попередня
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ НЕХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Наступна
58-а сесія (поіменне голосування)