• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Наповнення місцевого бюджету – як результат співпраці податкової служби та органу місцевого самоврядування (ФОТО)
опубліковано: 21.06.2024р. о 08:00, автор: Рахівська міська рада

Відбулася робоча нарада в. п. міського голови, секретаря ради та виконкому Євгена МОЛНАРА, першого заступника міського голови Івана МОЛДАВЧУК, начальниці фінансового відділу Олени ЛАСТОВИЧАК та  начальника Рахівської державної податкової інспекції ГУДПС у Закарпатській області Андрія АРДІЛАНА.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання погашення податкового боргу (в т.ч.  з  незначними сумами податкового боргу до 3060 гривень), використання електронних сервісів ДПС платниками податків та майнові  податки у 2024 році.

У підсумку налагоджено систематичний обмін інформацією, щодо платників з  незначними сумами податкового боргу до 3 060 гривень. Домовились про використання всіх можливих каналів комунікації для донесення інформації до платників Рахівської територіальної громади щодо необхідності сплати майнових податків та податкового боргу, адже кожен мешканець громади, кожен суб’єкт господарювання має внести свою частку в забезпечення виконання місцевого бюджету. Зростання благополуччя жителів кожного населеного пункту та держави в цілому залежить від рівня наповнення як місцевих бюджетів, так і державного.