Молоді сім’ї рахів’ян-учасників АТО мають перевагу на житлові кредити

👁 1 321    |    Опубліковано: 28.11.2016 о 12:33    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Відповідні зміни до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) ініціював Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Відповідно до них, перевагу в отриманні кредиту отримають молоді сім’ї, в яких один із членів сім’ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції або у забезпеченні її проведення.

Також перевагою користуватимуться сім’ї молодих громадян, учасників антитерористичної операції, що загинули у період проведення антитерористичної операції. Зазначені зміни затверджено рішенням засідання спостережної ради Держмолодьжитла від 21 жовтня 2016 року.

Кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла надається на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам (віком до 35 років), які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Відсоткова ставка за користування кредитом встановлена у розмірі 14,1% річних, кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.

Детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Ужгород, вул. Перемоги, 32 А, цокольний поверх.

Share