Москаль розраховує, що цього року нардепи від Закарпаття принесуть області додаткових 130 мільйонів гривень

👁 1 948    |    Опубліковано: 13.02.2017 о 17:27    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Геннадій Москаль і далі сподівається на тісну співпрацю з народними депутатами України від Закарпаття. Під час інтерв’ю телеканалу «Тиса-1» голова ОДА, зокрема, сказав:


– Закарпаття представляють у Верховній Раді більше десяти депутатів, однак тільки п’ятеро з них у 2016 році принесли своїй області додаткові надходження – Роберт Горват, Іван Крулько, Михайло Ланьо, Валерій Лунченко та Василь Петьовка. Загалом це 85,4 мільйонів гривень, які пішли на різні проекти соціально-економічного розвитку (ремонт шкіл, амбулаторій, доріг, монтаж систем опалення, водопостачання тощо).

Нардепи ходили на бюджетний комітет, лобіювали інтереси області й таким чином «вибили» додаткові кошти. За що й отримали цього року найвищі відзнаки Закарпатської ОДА – «Золотих ведмедиків». Я дуже сподіваюся, що в 2017 році народні депутати працюватимуть так само ефективно, більше того – до них приєднаються й інші колеги, що теж представляють Закарпаття у Верховній Раді. Очікуємо, що цього року область отримає в результаті лобіювання у Верховній Раді додатково 120 – 130 мільйонів гривень.

Повністю інтерв’ю Геннадія Москаля можна подивитися тут:

Share