На Закарпатті у 103 прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу виховуються 386 дітей

👁 835    |    Опубліковано: 12.05.2017 о 17:27    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Щорічно, кожної другої неділі травня, в нашій державі відзначається одне з найбільш зворушливих свят – День матері. З цієї нагоди, а також напередодні Міжнародного дня сім’ї, сьогодні, 12 травня, в колонному залі облдержадміністрації відбулися обласні урочистості.
1212Матерів-вихователів та прийомних матерів діючих дитячих будинків сімейного типу зі святом привітали заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Петік, начальник Служби у справах дітей ОДА Світлана Якімеліна та директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк.
У вітальному слові, проголошеному від імені керівника краю Геннадія Москаля, його заступник Олександр Петік відзначив покликання жінки як берегині родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. «В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності і моральності, патріотизму та щирої любові до Батьківщини» – наголосив він.
Директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк у своєму привітанні також висловила присутнім жінкам вдячність за їх роботу. «Ми маємо можливість зустрічатися з вами під час спільних навчань, тренінгів, проводити які стало набагато легше, тому що ви – наші соціальні партнери. Ми з вами разом вчимося ставати кращими, дарувати любов і ласку нашим дітям» – підкреслила вона.
Відтак, на виконання розпорядження голови ОДА Геннадія Москаля, за зразкове виховання дітей у сім’ї, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, виявлені при цьому турботу, піклування, високу відповідальність, та з нагоди свята Олександр Петік вручив матерям-вихователям та прийомним матерям почесні грамоти облдержадміністрації та подяки голови ОДА. Крім того, всі запрошені на урочистості жінки отримали цінні подарунки від керівництва облдержадміністрації.
Довідково: На сьогодні у 103 прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу області виховуються 386 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Share