Народний депутат Василь Петьовка отримав найвищу відзнаку Закарпатської ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» (ФОТО)

👁 1 169    |    Опубліковано: 25.01.2017 о 16:12    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |    Теги: , ,

 


 


25 січня в Закарпатській ОДА п’ятьом народним депутатам України вручили найвищу відзнаку області – «За заслуги перед Закарпаттям». Отримав нагороду і народний депутат України Василь Петьовка.

Під час нагородження він висловив сподівання, що з кожним роком народні депутати Закарпаття будуть більше об’єднуватися навколо проблем області та відстоювати інтереси рідного краю. «Грошей в державі  ніколи не буде достатньо, їх весь час не вистачає. Нам потрібно спільно з адміністрацією організовувати і відстоювати інтереси Закарпаття» – наголосив  нардеп.

 

Протягом 2016 року п’ятеро народних депутатів України від Закарпаття, зокрема Василь Петьовка, Роберт Горват, Іван Крулько, Михайло Ланьо та Валерій Лунченко, домоглися виділення з Державного бюджету України для місцевих бюджетів Закарпатської області додаткових коштів в обсязі 85 мільйонів 431 тисячі гривень. Зокрема, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки у місцеві бюджети Тячівського та Рахівського районів додатково надійшло 17мільйонів 692 тисячі 900 грн. Ці кошти спрямовані на різні проекти соціально-економічного розвитку цих двох гірських районів області. Голова Закарпатської ОДА висловив вдячність народним депутатам за відстоювання інтересів

Share