Програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки»

👁 1 523    |    Опубліковано: 03.01.2017 о 15:16    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


В останні дні старого року міський голова Віктор Медвідь зустрівся з представниками управи міста Бєльськ-Подляски (Польща) з метою підписання двох концептуальних записок, в яких партнери стисло виклали ідеї майбутніх проектних пропозицій в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки».

Рахівська міська рада вперше доєдналася до участі в Програмі. Спільно з польськими партнерами визначили, що будемо подавати заявки в рамках пріоритетів «Спадщина» (1.1 Розвиток, збереження та промоція культурно-історичного спадку), а також «Безпека» (3.1 Підтримка розвитку охорони здоров’я та соціальних послуг).

Попереду ще чекає розгляд концепцій проектів Технічним секретаріатом (Варшава, Польща), а в разі схвального рішення щодо ідей проектів розпочнеться кропіткий процес підготовки детальної проектної заявки. В цілому процес оцінки проектних пропозицій та прийняття рішень щодо їх фінансування триватиме до кінця 2017 року.

Шлях довгий, але перший крок зроблено. Команда міської ради щиро сподівається на успіх і докладатиме всіх можливих зусиль для залучення іноземних інвестицій та різноманітних інструментів міжнародного фінансування до розвитку громади міста Рахів.

Share