Шановні мешканці Рахівщини!

👁 1 489    |    Опубліковано: 21.02.2017 о 16:53    |    Автор:    |   
Категорії: 26. Оголошення   |   

 


 


Наближається весна. Пробудження природи від зимового сну, завжди вселяє оптимізм, адже кожний зелений паросток в черговий раз підкреслює велич продовження життя.

На середину весни припадає свято Воскресіння Христа, знаменуючи любов до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування. Святкування Великодня – найбільша і радісна подія, яку цьогоріч відзначають в один день вірники як католицької, так і православної конфесій.

Нажаль, підтримуючи давні традиції, які передаються із покоління у покоління, не завжди дотримуємося головних моральних принципів, які лежать в основі християнського вчення. Мова, насамперед, про байдуже ставлення до довкілля, яке засмічуємо та захаращуємо різноманітним непотребом. Гірко спостерігати за непривабливими узбіччями, прибережними смугами річок, потічків, канавами та кюветами придорожніх смуг в яких розростаються чагарники та можна побачити купи сміття.

   Закликаємо всіх з початком Великого посту подбати не лише про очищення душі, а й очищення від сміття і приведення в належний санітарний стан узбіч та кюветів автомобільних доріг, прибережних захисних смуг річок і потічків у межах та поза межами населених пунктів,  належне утримання та розчищення територій прилеглих до власників дворогосподарств.

    Просимо не бути байдужими до довкілля,  нашої прекрасної природи, нашого чудового гірського краю і наводити порядок біля своїх помешкань і осель, активно приймати участь у днях проведення благоустрою та санітарної очистки, які організовуються сільськими, селищними та міською радою.

    Віримо, що спільними стараннями та зусиллями ми приведемо в належний санітарний стан територію району, зробимо його привабливим для вливання інвестицій та туризму.

    Виходячи з вищенаведеного у поточному році планується проведення ряду акцій – днів благоустрою та санітарної очистки території району. Перший такий день довкілля та санітарної очистки запропоновано провести 24 лютого 2017 року.   Просимо всіх громадян Рахівщини взяти участь у проведенні даної акції.

 

Райдержадміністрація

Share