A+
Турнір з міні-футболу
опубліковано: 27.06.2017р. о 13:22, автор: Рахівська міська рада

Учасниками турніру з міні-футболу стали 12 команд.
Традиційно літо насичене різними заходами, які сприяють змістовному відпочинку шкільної молоді після закінчення навчальних семестрів. Винятком не став і турнір з міні-футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, який відбувся на майданчику зі штучним покриттям Рахівської ЗОШ №1.

До однолітків 2005-2006 р. н. райцентру завітали юнаки з інших навчальних закладів Рахівщини. Загалом у турнірі взяли участь 12 команд, поділених на дві підгрупи за віковим цензом.

Перемогу серед молодших святкували представники Рахівських „Карпат”, господарі – учні ЗОШ №1 міста – посіли друге місце, бронзові нагороди вибороли футболісти з Костилівської ЗОШ. Кращими гравцями визнано: воротаря Юрія Чайковського, захисника Андрія Канюса, нападника Максима Баранюка.

Серед юнаків 2006 року народження і молодших за віком учасників сильнішими виявилися представники Рахівської ЗОШ №1. Друге місце теж за рахів’янами із ЗОШ №2, третє посіли діловчани. Домінуючими на майданчику своєю грою визнали: воротаря Віталія Климпотюка, захисника Андрія Шемоту, нападника Івана Тушера.

Дівчата, не відстаючи від хлопців, але в інший ігровий день, виявили переможців у фінальних іграх. Всі три місця п’єдесталу дісталися юним рахів’янкам з навчальних закладів №3 (1 місце), №1 (2), №4 (3). А кращою під час ігор стала Яна Штефура.

Кубки, грамоти, медалі відповідного ґатунку переможцям вручали міський голова Віктор Медвідь та депутат міської ради Микола Попенко. А всі команди-учасниці отримали пам’ятні призи – футбольні м’ячі та солодощі, які люб’язно надали спонсори Ервін Івасюк та Юрій Форкош.

Насамкінець, щира подяка за організацію та проведення змагань – директору районної ДЮСШ Віталію Урбану, головному судді, старшому тренеру з футболу ДЮСШ Сергію Штадлеру, судді Віталію Вішовану, тренеру ДЮСШ з футболу Юрію Микуличинському, представникам команд: вчителям фізичної культури ЗОШ №4, №3 міста, Костилівської Галині Пластовій, Миколі Ворохті та Михайлу Молдавчуку, тренерам Богдану Тимочуку та Андрію Семенюку з Ділового, а також батькам і вболівальникам, які дружньо підтримували учасників турніру.