У Рахові відкриють представництво асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»

👁 2 058    |    Опубліковано: 22.08.2016 о 15:02    |    Автор:    |   
Категорії: Новини Рахова   |   

 


 


Відповідне рішення прийнято на V-му засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», яке відбулося 11 серпня, у Трускавці Львівської області.

Вів засідання голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, з вітальними словами до присутніх – представників самоврядних органів Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей – звернулися також голови Закарпатської та Чернівецької облрад Михайло Рівіс та Іван Мунтян, виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. Взяв участь у роботі засідання голова райради Василь Дан, якого включено до складу Правління асоціації.

«Єврорегіон Карпати – Україна» – Асоціація органів місцевого самоврядування, створена у 2007 року, з метою сприяння розвитку територій Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, що входять до Карпатського Єврорегіону, координації та систематизації діяльності місцевих громад Карпатського Єврорегіону в галузі транскордонної співпраці, зокрема у галузях розвитку підприємництва та туризму, екологічній сфері, в т. ч. енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, розвитку транспортної й прикордонної інфраструктури та співпраці у рамках згаданого міжрегіонального об’єднання.

„В цілому бюджети Програм транскордонного співробітництва до 2020-го року становлять 310 млн. євро, в тому числі на реалізацію Програми «Румунія – Україна», яка є найбільш актуальною для Рахівщини, передбачено 60 млн. євро. На згаданих зборах прийнято рішення про відкриття Представництва Асоціації в Рахові. Це відкриває нам нові можливості, сприяє розвитку Рахівщини та налагодженню ефективної транскордонної співпраці в різних галузях», – зазначив голова райради, член правління АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Василь Дан.

За повідомленням Рахівської райради

Share