Угорщина подарувала журналістам Закарпаття нові ноутбуки

👁 1 391    |    Опубліковано: 26.12.2016 о 14:52    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


19 грудня у Берегові уповноважений урядовець з питань координування співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою областю та Закарпаттям Іштван Грежа від імені Угорщини передав двадцять ноутбуків представникам закарпатських україномовних ЗМІ. 

Пожертвування покликане для створення медіа-центрів на Закарпатті, а також для оперативнішого інформування населення та зміцнення українсько-угорських зв`язків. За підтримки ГО “Pro Cultura Subcarpathica”, ноутбуки було передано більш ніж двадцятьом закарпатським редакціям.

Першим присутніх вітав генконсул Угорщини у Берегові Ендре Саліпські, який розповів передісторію надання підтримки українським журналістам.

Іштван Грежа висловив подяку берегівському та ужгородському генконсулам за співроботу, завдяки чому закарпатські ЗМІ можуть дізнаватися про зміцнення зв’язків між Угорщиною та Закарпаттям. Звертаючись до журналістів, «взамін» подарунка попросив їх писати лише правдиві матеріали.

Опісля того, як угорський урядовець поділився з присутніми технічною інформацією щодо ноутбуків, генконсул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло зачитав список редакцій, які стали володарями новеньких ноутбуків. Відтак сучасні портативні комп’ютери отримали представники ЗМІ таких закарпатських міст: Рахів, Великий Березний, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Перечин, Свалява, Мукачево та Ужгород, а також львівське Сколе.

Отримали цінний подарунок такі Інтернет та друковані видання, як «Новини Закарпаття», “Наш Хуст”, «Голос Карпат», «Рахів Ін», «Тячів Ньюс» та «Kárpátalja.ma», газети «Берегово», «Вісник Берегівщини» та «Новини Виноградівщини».

Крістіна Молнар
Kárpátalja.ma

Share