Управління соцзахисту здійснить перерахунок надбавки на догляд за дитиною – інвалідом

👁 887    |    Опубліковано: 21.07.2016 о 09:11    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


Згідно Закону України ’’Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми інвалідами та інвалідам I групи’’ від 17.5.2016р. № 1369- VIII, який набирає чинності 01 січня 2017 р., визначено, що надбавка на догляд за дитиною – інвалідом підгрупи А (до якої входять найтяжчі хворі), призначається одному із батьків, прийомних батьків, батьків – вихователів дитячого будинку сімейного типу, усиновителів, опікуну, піклувальнику, а також одинокій матері (одинокому батьку) незалежно від факту їх роботи, навчання або служби.

За законом закріплюється норма щодо зарахування до страхового стажу осіб, які здійснюють догляд за дітьми – інвалідами в період отримання ними надбавки на догляд.

Управлінням соціального захисту населення Рахівської РДА буде впроваджено та проведено перерахунок одержувачам державної соціальної допомоги відповідно до Закону України ’’Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам’’ з 01 січня 2017 р.

Управлінням соціального захисту населення Рахівської РДА

Share