В РАХОВІ ПРОЙШЛО СВЯТО ВИПУСКНИКІВ – 2021

👁 4 100    |    Опубліковано: 03.07.2021 о 20:46    |    Автор:    |   
Категорії: 27. Вітання, Важливе, Міські свята, Новини, Новини Рахова, Освіта, Талановита молодь   |   

 


 


Шкільний випускний – знакова, довгоочікувана подія в житті кожної молодої людини, адже цей день – межа між дитинством і дорослим життям, коли попереду нові незнані шляхи, що приготувала доля. Тому день вручення шкільних атестатів в Рахові вже котрий рік поспіль відмічають по-особливому.

Не виключенням став і випускний бал – 2021. Так, в суботу, 03 липня, Рахівською міською радою був проведений урочистий захід – Свято випускників. Під звуки Мукачівського військового оркестру Закарпатського легіону 128 ОГШБр ЗСУ дівчата та юнаки – випускники семи шкіл громади – крокували центральною вулицею міста Рахова у святковій ході разом зі своїми батьками та наставниками-вчителями.

На площі перед будинком культури відбулося урочисте дійство – концерт, організований будинком культури. Ведучими на святі були Наталія Назарик та Антон Візавер.

Цьогоріч у громаді 299 випускник.

Рахівський міський голова спільно з головою Рахівської державної адміністрація вручили подяки Рахівської міської ради батькам за належне виховання дітей, які досягли високих успіхів у навчанні та вихованні і з нагоди  Свята випускників.

Випускникам, які склали ЗНО на 190 і більше балів, а таких цьогоріч п’ятеро Рахівська міська рада вручила премії.

Бажаємо молодим людям, які переступили поріг з дитинства в самостійне життя, доброї долі, Божого благословення, здійснення мрій, мирного неба та широкого життєвого шляху!

 

Share