Як уникнути пожежі у своїх оселях, та не отруїтися чадним газом.

👁 682    |    Опубліковано: 24.12.2020 о 14:20    |    Автор:    |   
Категорії: Інформують рятувальники   |   

 


 


Як уникнути пожежі у своїх оселях та не отруїтися чадним газом сьогодні розповідали рахівські рятувальники.
З початку року на території Рахівського району виникло 134 пожежі, 17 з них – впродовж сінньо-зимового періоду.
Аналіз пожеж свідчить, що найчастіше причинами пожеж є: порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електромережі (65 пожеж); порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації пічного обладнання (36 пожеж); необережне поводження з вогнем (24 пожеж); порушення правил пожежної безпеки при встановленні та експлуатації газових приладів та дитячі пустощі з вогнем (9 випадків).
Опалювальний період триває, тож аби уникнути пожеж у подальшому, рятувальники Рахівщини провели 22 грудня рейд серед мешканців міста Рахів.
Під час заходу увага місцевого населення акцентувалася на тому, що однією з основних причин появи вогню у оселях є нехтування правилами пожежної безпеки самими громадянами. Також нагадали про небезпеку, яку в собі несе чадний газ та наголосили дорослим про потребу виховання у дітей культури безпечної поведінки та навчання їх протипожежним основам. Під час бесід з громадянами фахівці ДСНС розповідали про вимоги до влаштування та експлуатації пічного та електричного обладнання, а також розповсюджували пам’ятки та листівки.
Share