ЗАХОДИ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ВЕЛОМАРАФОНУ «СТЕЖКАМИ ОПРИШКІВ» ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

👁 1 756    |    Опубліковано: 14.08.2019 о 14:31    |    Автор:    |   
Категорії: 26. Оголошення, Важливе, Новини Рахова, Спорт   |   

 


 


Шановні рахівчани та гості нашого мальовничого міста!

Рахівська міська рада вітає вас з прийдешнім великим загальнодержавним святом – Днем незалежності України – та запрошує відмітити його активно та весело разом з нами та учасникам Міжнародного веломарафону «Стежками опришків»!

В рамках програми Веломарафону міська рада організовує цікаві дійства для всіх вікових категорій і пропонує наступну програму:

Субота, 24 серпня

ДИТЯЧІ ВЕЛОПЕРЕГОНИ
9:00 – 10:00 – реєстрація учасників
10:00 – старт

Дитячі велоперегони будуть проводитись у заліку «Біговел» для дітей віком 3-4 років, а також у заліку «Велосипед» для учасників 5-6 та 7-8 років. Обов’язкова умова – реєстрація в присутності батьків, а також наявність власних шоломів, біговелів та дитячих велосипедів. На маленьких учасників чекають подарунки від міської ради. Дійство відбуватиметься на площі перед районним будинком культури (РБК).

ВЕЛОПАРАД У ВИШИВАНКАХ

Старт – 13:00 за к.ч. з площі перед РБК
Фініш – центральна садиба Карпатського біосферного заповідника (вул. Красне Плесо, 77)

Запрошуємо активних рахівчан та гостей міста проїхати гуртом трасу довжиною 5 км вбраними в барвисті національні сорочки. Відзначмо разом День незалежності України та зробімо внесок у пропаганду здорового способу життя та збереження нашої автентичності!

В кінці маршруту Рахівська міська рада причащатиме учасників смачним бограчем.

 

Share