• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
«10 років творчості» Галини Грегорчак
опубліковано: 10.07.2017р. о 11:30, автор: Рахівська міська рада

9 липня з ювілейним концертом «10 років творчості» до Рахова завітала заслужена артистка України, солістка Київського національного академічного театру оперети Галина Грегорчак.

За підтримки Рахівської міської ради та народного депутата України Василя Васильовича Петьовки, рахівчани та гості міста зібралися у великій залі РДА для того, щоб послухати надзвичайний голос артистки.

Почала свій виступ Галина з арії Клеопатри з опери “Юлій Цезар”.

Цікавим фактом є те, що артистка є уродженкою Рахова і, звичайно, на її виступ зібралися всі рідні та знайомі, які із захватом та гордістю вітали краянку.

Приїхала Галина разом із чоловіком Володимиром Одринським, який також є артистом театру оперети. Сімейна пара виступала як окремо, так і разом. Глядачі мали змогу спостерігати справжню виставу талановитих акторів.

Не тільки голосом артистки захоплювались слухачі, а ще й чудовою грою на фортепіано молодої і надзвичайно талановитої виконавиці, лауреата міжнародних конкурсів Анни Поліщук, яка акомпонувала весь концерт.

На завершення Галина Грегорчак була надзвичайно вдячна присутнім, які протягом всього концерту дарували квіти та гучні оплески.