• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі (ФОТО)
опубліковано: 23.04.2018р. о 12:36, автор: Рахівська міська рада

Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності, єдності людей в турботі про майбутнє планети і дбайливого ставлення до оточуючого нас світу.

Цього року в рамках відзначення Всесвітнього дня Землі у Рахові провели багато цікавих заходів. Свято розпочалось традиційним звучанням Дзвонів миру, закликаючи людей відчути всепланетну спільність.

З вітальним словом до учасників та гостей акції звернулись міський голова Віктор Медвідь та заступник директора Карпатського біосферного заповідника Федір Гамор. Чимало діток та дорослих зібрались в амфітеатрі Буркут на забаву.

Керівник гуртка Закарпатського туризму Антон Візавер та депутат Василь Сливка провели серед шкільних команд спортивне орієнтування. Працівники Карпатського біосферного заповідника забавляли діток екологічними іграми, проводили вікторину і конкурс екологічних постерів. Керівник клубу «Юні лісові рейнджери» Оксана Турок спільно з учасниками малювали на асфальті та аркушах тематичні малюнки і  під  збільшувальним склом досліджували природу. Цікаве навчання «Гасіння пожеж в екосистемах» провів начальник Рахівського районного відділу УДСНС України у Закарпатській області Олександр Тушер. Усі виступаючі та найактивніші учасники вікторини були нагороджені подарунками, а гостей пригощали бограчем від міськради, який готував Ігор Кальба. Присутні мали змогу послухати та подивитись на виступи вихованців Рахівського РБДЮТ, а на завершення потанцювати під відкритим небом.

Проведення таких заходів для діток є надзвичайно актуальним у наш час, адже екологічна освіта та виховання спрямовані на формування екокультури мислення та поведінки людини у всій багатогранності її стосунків із довкіллям. А це добрий фундамент і запорука того, що природа матиме більше шансів, аби вберегтися від негативного антропогенного впливу.