• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
23 серпня в Рахівському дошкільному навчальному закладі №1 «Сонечко» відбулося святкування до Дня прапора та Дня незалежності України.
опубліковано: 25.08.2017р. о 14:07, автор: Рахівська міська рада

Маленькі патріоти разом із вихователями Грегірчак Оксаною Василівною та Мочернак Мариною Миколаївною підготували вірші, вивчили українську символіку, дізналися про столицю України, а також заспівали українські народні пісні та виконали танок коломийки під музичний супровід Світлани Булеци.

Разом з вихователями та завдяки підтримці батьків, вихованці дитячого садка впевнено та з відповідальністю поставилися до свята, радо відповідаючи на питання та виконуючи пісні і танці.

Методист ДНЗ №  Мирошник Марія каже: «Якщо в нашій країні ростуть такі дітки, то нам є чим пишатися, адже завдяки таким патріотам на нашу державу чекає велике майбутнє».

І справді, вихованці дошкільного закладу виявилися справжніми патріотами, які вже багато знають про Україну та шанують свою національність.

Завдяки вдалій організації завідувачки Наталії Уторобської, яка вже багато років працює з дітьми та має власний до них підхід, 26 рік незалежності української держави запам’ятається батькам та маленьким вихованцям надовго.

Олена Грегірчак