• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
51-шу СЕСІЮ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЛО ПРИСВЯЧЕНО НЕДОПУЩЕННЮ ЛІКВІДАЦІЇ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ
опубліковано: 13.06.2020р. о 15:32, автор: Рахівська міська рада

Сьогодні, 13 червня, пройшла 51-ша сесія Рахівської міської ради, на якій депутати прийняли рішення про недопустимість ліквідації Рахівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці районного рівня.

Своїм рішенням сесія висловила категоричну незгоду з проектом Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» в частині ліквідації Рахівського району. Присутні прийняли рішення вимагати від органів, відповідальних за погодження та прийняття проекту Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», внесення відповідних змін до проекту цієї Постанови та збереження Рахівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці субрегіонального (районного) рівня в Закарпатській області.

Депутати Рахівської міської ради підтримали звернення Рахівської районної ради від 04 червня 2020 року    № 564 «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної державної адміністрації, народного депутата України Климпуш-Цинцадзе І.О., народного депутата України Петьовки В.В. щодо збереження Рахівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці» та постановили надіслати дане рішення до Офісу Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерства розвитку громад і територій України.