• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
7 липня – День працівника природно-заповідної справи в Україні
опубліковано: 07.07.2018р. о 16:17, автор: Рахівська міська рада

6 липня, напередодні професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи – на центральній садибі Карпатського біосферного заповідника відбулися урочисті збори. Cвято природоохоронців України порівняно нове. У 2009 році на державному рівні було вирішено відзначати День працівника природно-заповідної справи саме 7 липня, згідно з Указом Президента №629/2009 від 18.08.09.

Зустріч колективу розпочато з вітальних слів директора Карпатського біосферного заповідника, заслуженого природоохоронця України М.П. Рибака. Ним було вручено почесні грамоти кращим працівникам установи від адміністрації КБЗ. Надійшли подяки від Закарпатської обласної державної адміністрації та грамоти від Тячівської і Хустської міських рад. Від Закарпатської ОДА нагороджений грамотою директор заповідника М.П. Рибак. Привітати колектив зі святом навідався голова міста Рахова В.В. Медвідь, який вручив грамоти та подарунки від Рахівської міської ради. Усі почесні грамоти доповнюють грошові премії. Згодом на всіх присутніх чекав фуршет.

Щиро вітаємо вас з професійним святом. Бажаємо вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я і душевної гармонії. Нехай доля допомагає вам у благородній і подвижницькій справі збереження природи нашого краю.