• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
БЕЗКОШТОВНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!
опубліковано: 09.03.2022р. о 10:39, автор: Рахівська міська рада

Під час війни одним із найважливіших завдань в тилу є вчасне інформування мирного населення про події у країні.

Ворог атакує не лише військові об’єкти, а й інфраструктуру зв’язку. Нещодавній ракетний удар по телецентру в Києві тимчасово вивів із ладу мовлення всеукраїнської мережі телебачення Т2. Частина міжміських каналів пошкоджені, а решта – перевантажені.

Для забезпечення вільного доступу до українських телеканалів компанія ОмегаТВ за підтримки провідних інтернет-провайдерів Закарпаття створила портал rkin.tv.

Вузол мовлення розташовано на території Закарпаття. Система повністю автономна та не залежить від центральних потужностей у Києві.

За адресою rkin.tv на будь-якому пристрої без реєстрації можна отримати доступ до новин та іншого телевізійного контенту будь-де. Єдина умова – доступ до інтернету.

Крім звичайних телеканалів, спеціально для користувачів із повільним доступом до інтернету, працюють „UA:Перший радіо” (лише звукова доріжка без відео) та „UA:Перший слабкий інтернет” (низька якість зображення та мінімальні вимоги до якості інтернет-з’єднання).

Маємо висловити величезну подяку провайдерам Закарпаття, а саме DVS-Sat м. Мукачево, „Нові Інформаційні Системи” та особисто Мирославу Козарику та Олл-ком в особі Ярослава Янковича.

Все буде Україна!

Посилання: http://rkin.tv/