• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Більше 50 жителів Рахівщини повернуться додому після рішення про демобілізацію 5 черги
опубліковано: 17.06.2016р. о 14:15, автор: Рахівська міська рада

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак доручив відповідним посадовим особам підготувати документи із пропозиціями щодо забезпечення демобілізації військовослужбовців 5 черги мобілізації. Передбачається, що демобілізація розпочнеться у червні-липні 2016 року.

– Нещодавно у нас відбулася розмова з Президентом щодо питання проведення демобілізації, – зазначив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак. – Незважаючи на ситуацію, що виникла у зоні зіткнення на сході України, Глава держави підтримує дане рішення.

Наступного тижня зазначені документи будуть розглянуті в Адміністрації Президента України та прийнято відповідне рішення.

За рішенням Президента України додому повернуться і більше 50 жителів Рахівщини, які були призвані до Збройних Сил України під час V-ї черги часткової мобілізації. Виключенням стануть ті військовослужбовці, які вирішили продовжити службу на контрактній основі.

– Наші офіцери постійно зустрічаються із місцевим населенням, із військовими, котрі приїжджають у відпустки, – розповідає тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара району Василь Гаджега. – До людей важливо донести, що армія реформується, умови служби змінюються, в тому числі і в частині грошового забезпечення. Адже щомісячні виплати в 7-10 тисяч гривень – доволі конкурентний рівень оплати наших військових, яких у районі майже не зустрінеш.

Так, на Рахівщині зараз активно проводиться робота щодо залучення діючих військових на контрактну службу. Наприклад бійці, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, мають змогу укласти контракт на шість місяців. Інші бажаючі обирають між 3- та 5-річними контрактами.

Для отримання консультацій та роз’яснень щодо зазначеного звертатися за телефоном «гарячої лінії» – (044) 454-44-51. Військовослужбовці – жителі району та члени їх родин можуть звернутись додатковими консультаціями до Рахівського РВК за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88, за телефонами: 2-12-52, +38 067 107 68 06 чи за допомогою електронної пошти: rvk-rakhiv@ukr.net.