• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА У РАХІВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ
опубліковано: 08.07.2022р. о 10:42, автор: Рахівська міська рада

Конкурсантка перемогла одразу в двох номінаціях у Всеукраїнському конкурсі із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».

Конкурс проводився Національною бібліотекою України для дітей та громадською організацією «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» з метою ознайомлення дітей із основними положеннями Конституції України, підвищення рівня правової культури та правосвідомості, привернення уваги широкої аудиторії до громадянської освіти, демократії та прав людини.
Основним конкурсним завданням було створення відеоролика, у якому діти декламують статті книги «Конституція для всіх: і великих, і малих». До участі у Конкурсі долучилися діти з усіх куточків України. В загальному, на конкурсі було представлено 1054 відеороботи!
Рахівська бібліотека для дітей долучилася до конкурсу та надіслала відео восьми діточок –  читачів бібліотеки. І ось радісна звістка – одна з учасниць ЕМІЛІЯ МАНІЛЕЦЬ перемогла в ДВОХ номінаціях – вона є ПЕРЕМОЖЦЕМ конкурсу, а також отримала СПЕЦВІДЗНАКУ від журі „За оригінальне виконання”!
Емілія- дівчинка допитлива і активна, є читачем дитячої бібліотеки і дуже багато читає, вона є вихованкою зразкового драматичного колективу „Юність” (керівник Олеся Волощук) Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради. Соціальне партнерство задля спільної мети – допомагає досягти значних результатів!
Переможниця буде нагороджена спеціальним дипломом та футболкою з символікою Конкурсу. Відео конкурсанів можна переглянути на блозі бібліотеки за посиланням https://dut5biblioteka.blogspot.com/, або на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/library.children.rakhiv.
Хочеться відмітити, що це вже наша ДРУГА перемога загальноукраїнського рівня цьогоріч!)
Приходьте до бібліотеки, там цікаво і можна не лише читати!