• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
День охорони праці наближається!
опубліковано: 26.04.2024р. о 13:42, автор: Рахівська міська рада

День охорони праці в Україні встановлений Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 року № 685/2006.

Цей день відзначають щорічно 28 квітня – у Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. У цей день проводяться заходи, спрямовані на:
привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці;
запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням; вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

За роки незалежності травмовано понад 930 тисяч працівників, з яких смертельно більше ніж 34 тисячі. Ці цифри не лише статистика, за кожною цифрою – життя людей та долі тисяч українських сімей. Це реальні історії зі складними наслідками для постраждалих і їхніх близьких, які змушені змагатися з новими викликами і змінами у щоденному житті.

А з початком повномасштабної війни росії проти України внаслідок ракетних атак, дії мін та іншого озброєння на робочих місцях отримали поранення понад 970 працівників і загинули майже 460.Мистецтво безпеки праці