• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
День Європи у Рахові
опубліковано: 15.05.2021р. о 20:19, автор: Рахівська міська рада

15 травня 2021 року, в Рахові відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Європи.

Це свято символізує співпрацю між державами, які мають спільні цінності та інтереси. Варто відзначити, що впродовж останніх років Рахівська міська рада показує плідну співпрацю з Європейськими містами-побратимами.  Тому, для нас це свято має особливе значення, адже Рахівська територіальна громада  старанно рухається вперед задля досягнення європейських стандартів.

Так, сьогодні, у рамках віздначення Дня Європи, до Рахова завітав Заслужений академічний Закарпатський народний хор, художнім керівником та головним диригентом якого є Наталія Петій-Потапчук, виступивши о 17:00 з програмою духовної музики «Missa» І. Мартона у приміщенні Рахівської римо-католицької церкви Св. Йоана Непомукського.

О 19:00 на площі біля Рахівського будинку культури колектив хору розпочав виступ вокально-хореографічною композицією «Шовкова косиця», композитором якої є наш земляк, уродженець міста Рахів, почесний громадянин Рахова та Ужгорода Микола Якович Попенко.

По завершенню дійства Рахівський міський голова Віктор Медвідь подякував колективу за подаровані приємні емоції, яких так не вистачало жителям у зв’язку з епідемічною ситуацією, що скалалася в державі впродовж останніх років.

Святкова програма до Дня Європи відбулася за сприяння Рахівської міської ради.