• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Державний аграрний реєстр: пряма допомога українським фермерам та агровиробникам на відстані кількох кліків
опубліковано: 07.10.2022р. о 11:19, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь та спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності.

Для отримання бюджетних коштів відомості про отримувача повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру (далі – ДАР), інструкція з реєстрації, подачі заявки додаються.

Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що обробляють не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми.

Сума виплати – 3100 гривень на один гектар землі, але не більше 372 000 гривень.

Дія програми поширюється на тих, хто має в обробітку землі сільськогосподарського призначення, а також зареєстровані у Державному земельному кадастрі та Державному реєстрі речових прав.

Підтримка для агровиробників, які утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності. Розмір дотації становить 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000  гривень.

Податися на підтримку можуть усі виробники сільськогосподарської продукції, як фізичні, так і юридичні особи.

Заявки приймаються до 15 листопада 2022 року виключно через ДАР.

Доступ до ДАР: www.dar.gov.ua