• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ДО МІСЬКОЇ РАДИ ЗАВІТАЛА КОМАНДА “FunRoute” – ПЕРЕМОЖЦІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ “ПрофіКемп”
опубліковано: 24.04.2019р. о 15:25, автор: Рахівська міська рада

До міської ради завітали учасники рахівської команди Fun-Route, щоб поділитися враженнями про участь у обласному фіналі міжрегіонального інноваційного профорієнтаційного проекту “Профікемп”. Так, 23 квітня відбулася робоча зустріч профікемпівців, кураторів та директора Рахівської районної філії Закарпатського ОЦЗ Ярослава Тулайдана з головою міста Рахів Віктором Медвідьом.

Молоді люди обговорювали з Віктором Васильовичем ідеї та пропозиції в межах реалізації проекту, формували уявлення про бажані результати. Крім того, фанрутівці висловили подяку Рахівській міській раді та особисто Віктору Медвідю за підтримку команди.

Попереду ще багато викликів, але є і ресурс для реалізації роботи на практиці.  Наразі учні спробували себе в ролі гідів-екскурсоводів.

Робота кипить! Ідей безліч! Профікемп – це мегапроект, який надав можливість школярам розкрити свої особисті якості та здібності. Молодь Рахівщини – це майбутнє, яке формується на наших очах!

Нагадаємо, що 10 квітня 2019 року в м. Мукачево на базі Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості відбулось надзвичайне дійство – фінал регіонального профорієнтаційного проекту «ПрофіКемп».

У проекті брали участь команди Перечинщини, Свалявщини, Рахівщини та м. Мукачева. Це учні 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, команди яких до фіналу підготували презентації туристичних принад свого краю.

Мета «ПрофіКемпу» – сприяння підвищенню професійного інтересу молоді до кар’єри в туристично-рекреаційній сфері, ознайомленню молодих людей зі світом професій та спеціальностей в туріндустрії, які є перспективними на сучасному ринку праці області.

Рахівщина була представлена командою Fun-Route, яка об’єднала талановиту молодь – старшокласників зі шкіл міста Рахів. І вкотре ми довели, що Рахів – найкращий, адже Fun-Route вибороли перше місце в обласному етапі міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді “ПрофіКемп”!