• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ КП “РАХІВТЕПЛО”!
опубліковано: 08.04.2020р. о 15:48, автор: Рахівська міська рада

Шановні абоненти!
Станом на сьогодні чимало споживачів послуг КП «Рахівтепло» ігнорують оплату за водопостачання та водовідведення, що були надані протягом березня 2020 року.

Нехтування оплатою за спожиті послуги може призвести до проблем із регулярною подачею води, повідомляє комунальне підприємство «Рахівтепло».

Із загальної кількості споживачів, яка становить 3 тис., майже 40 % абонентів проігнорували заклики сплачувати вчасно, поставивши підприємство у важкі умови, які можуть в подальшому призвести до перебоїв із подачею води, особливо в світлі складної ситуації в державі. 

Як наслідок, КП «Рахівтепло» недоотримало кошти, що вже фактично ставить під реальну загрозу нормальне функціонування підприємства. І це попри те, що вартість послуги водопостачання для населення міста Рахів становить 16.13 грн. 

Критично низький рівень оплати послуг може привести до відключення електроенергії, а це у свою чергу змусить нас перейти на погодинну подачу води замість цілодобового водопостачання.

При цьому, за умов карантину дуже важливо, щоб кожен, хто має змогу оплатити послуги, робили це не виходячи з дому. Просимо вас допомогти своїм літнім сусідам та родичам не тільки з покупкою продуктів, а й з оплатою рахунків за комунальні послуги через онлайн-сервіси.▪️ abon.com.▪️, у відділеннях банків, Укрпошти та в касі КП “Рахівтепло”, яка працює в звичному режимі з  8 до 17 год. з дотриманням усіх вимог карантину.

Для отримання коректних нарахувань показники лічильників холодної води можна передати просто з дому – телефонуйте за номером 0931455183.

«Наголошуємо на важливості своєчасних оплат за послуги, адже саме від вас залежить стабільне цілодобове постачання води у ваші ж домівки! Після карантину боржники матимуть кількамісячні заборгованості, які буде ще складніше сплатити, і це матиме значно важчі наслідки для злісних неплатників!» – йдеться в повідомленні від адміністрації КП “Рахівтепло”.

Бережіть себе! Тільки спільними діями ми можемо здолати пандемію COVID-19 і швидше пережиту ту кризу, яка за нею тягнеться.

Дякуємо усім, хто вчасно сплачує рахунки за надані послуги! Водоканали продовжують працювати 24/7 саме завдяки вашій підтримці.